Arrangementene er gratis, og er som oftest torsdag formiddag. Programmet er variert, det kan være en eventyrstund, musikkstund, fortellerstund eller dukketeater. Vanlig lengde er mellom 30-45 minutter.
Det er påmelding til hvert arrangement. Aldersgrensene vil variere.
Ta kontakt med ditt nærbibliotek eller hovedbibliotekets barneavdeling for nærmere informasjon.
Stuart Little er den vesle musa du garantert vil like! En familie som vil adoptere et søsken til sin lille gutt treffer musa Stuart på barnehjemmet, han sjarmerer dem i senk. Men hjemme i New York venter husets tykke katt, lar han seg sjarmere?
Les mer…
22. mai kl 11.30 kommer Fritjof Krogvold og Arild Rossebø og forteller om skriving, skating og mye annet. Det er noen få plasser igjen. Påmelding.
Les mer…
Onsdag 23. mai klokka 18.00 inviterer Bergen Leser og Fysak Allaktivitetshus til forfatter-skating med Fritjof Krogvold og Arild Rossebø. Det blir konkurranse med fine premier og biblioteket vil ha et mikrobibliotek med bøker og filmer som kan lånes. Vel møtt til en spennende kveld på FYSAK!
Les mer…
Konsert med Ruth Nonseid og Elisabeth Vannebo fra Bergen Kulturskole. Fra 3 - 6 år.
Les mer…
BERGEN OFFENTLIGE BIBLIOTEK5556 8500

Biblioteket i sosiale medier