av Guro Tolo
—
sist endret
2023-05-10T12:39:56+02:00
Bidragsytere: Amalie Ulseth
Bli med å danse hiphop på fredagsfølelsen!
- https://bergenbibliotek.no/bibliotekene/laksevag-bydel/fredagsfolelsen-150623
- Fredagsfølelsen: Hiphop-dans
- 2023-06-16T14:00:00+02:00
- 2023-06-16T16:00:00+02:00
- Bli med å danse hiphop på fredagsfølelsen!
Fredag
16.
juni
14:00
Laksevåg bibliotek
Denne fredagen kommer Amalie Ulseth til Laksevåg for å holde danseworkshop for alle barn som har lyst å lære å danse hiphop!
Amalie har drevet med dans så lenge hun kan huske, men begynte å ta det mer seriøst da hun startet på hiphop i en alder av 13 år. Siden den gang har hun reist til København og LA for å danse, gått danselinjen på Langhaugen Videregående skole, og senere studert ved Flow Dance Academy Oslo. For tiden underviser hun hiphop i Bergen, og er en aktiv danser tilknyttet Jungelen Ung.
Workshopen er for alle barn over seks år som har lyst å lære å danse hiphop. Man trenger ikke å ha erfaring med dansing for å delta, det viktigste er at man har lyst å lære. Ingen påmelding nødvendig.
Hver fredag fra 14.00 til cirka 16.00 er det aktiviteter for barn fra 6 til 12 år i barneavdelingen på Laksevåg bibliotek.
Vi rullerer på aktiviteter som brettspill, dataspill, verksteder, kinofilm, bingo og mye mer. Få fredagsfølelsen på biblioteket!
Vi rullerer på aktiviteter som brettspill, dataspill, verksteder, kinofilm, bingo og mye mer. Få fredagsfølelsen på biblioteket!
Se andre datoer her: Fredagsfølelsen — Bergen Offentlige Bibliotek (bergenbibliotek.no)