Logg inn





Glemt passord?   Registrer deg her.

Ansatte

Personale ved Bergen Offentlige Bibliotek.

Ahnell, Mariann

mariann@bergenbibliotek.no
Hovedbiblioteket, Kultur og fakta

Alvær, Mona

mona@bergenbibliotek.no
Hovedbiblioteket, Kultur og fakta

Amdam, Marie

marieam@bergenbibliotek.no
55 56 85 97
Hovedbiblioteket, Program

Bjordal, Lisbeth

lisbeth@bergenbibliotek.no
Hovedbiblioteket, Kultur og fakta

Bjørgum, Birgit

birgit@bergenbibliotek.no
Hovedbiblioteket, Teknologi og læring

Bjørknes, Lars Christian

lars@bergenbibliotek.no
Hovedbiblioteket, Program

Blamey, Sergio

sergio@bergenbibliotek.no
Vaktmester
Administrasjon og felletjenester

Blindheim, Alf Kåre

alfkaa@bergenbibliotek.no
Hovedbiblioteket, Kultur og fakta

Bolstad, Sverre Helge

sh@bergenbibliotek.no
55 56 85 03
Hovedbiblioteket, Teknologi og læring

Bue, Lillann Kvalheim

lillann@bergenbibliotek.no
Hovedbiblioteket, Kultur og fakta

Dale, Trine

trined@bergenbibliotek.no
Åsane bibliotek

Dommersnes, Sofia

sofia@bergenbibliotek.no
Åsane bibliotek

Dommersnes, Åse

aase@bergenbibliotek.no
Åsane bibliotek

Eide, Harald

Driftsleder
haralde@bergenbibliotek.no
95 99 45 35
Administrasjon og felletjenester

Eikeland, Cathrine Dagestad

cathrine@bergenbibliotek.no
Hovedbiblioteket, Kultur og fakta og Oasen bibliotek

Eriksen, Hege

hege@bergenbibliotek.no
Hovedbiblioteket, Kultur og fakta

Finne, Stein Erik

steinef@bergenbibliotek.no
Administrasjon og felletjenester

Fonnes, Mona

monaf@bergenbibliotek.no
Åsane bibliotek

Færden, Jorunn Eckhoff

jorunn@bergenbibliotek.no
Hovedbiblioteket, Kultur og fakta

Garrod, Vibeke

vibekeg@bergenbibliotek.no
Hovedbiblioteket, Kultur og fakta

Gitlestad, Jon

jong@bergenbibliotek.no
Hovedbiblioteket, Kultur og fakta

Gjuvsland, Eva

Læringssenteret
evagj@bergenbibliotek.no
55 56 85 94
Hovedbiblioteket, Kultur og fakta

Gysland, Hildebjørg

hilla@bergenbibliotek.no
Fana bibliotek

Hatland, Kjersti

Avd. leder
kjerstih@bergenbibliotek.no
55 56 11 32
Fana bibliotek

Hauge, Eivind Riise

eivind@bergenbibliotek.no
Bergen fengsel

Havnelid, Anne Marie

anneh@bergenbibliotek.no
Oasen bibliotek

Hegrenes, Anne Merete

Avd. leder
annemh@bergenbibliotek.no
55 56 71 22/21
Åsane bibliotek

Heiestad, Lene

Avd. leder
leneh@bergenbibliotek.no
55 56 54 56
Oasen bibliotek

Helland, Anne Berit

annebhel@bergenbibliotek.no
Hovedbiblioteket, Kultur og fakta


Helland, Ritha

Avd. leder
ritha@bergenbibliotek.no
55 56 85 51
Hovedbiblioteket, Kultur og fakta

Hemmingsen, Jan

janh@bergenbibliotek.no
Hovedbiblioteket, Program

Hiestand, Jone Grimmalkin

grimmalkin@bergenbibliotek.no
Hovedbiblioteket, Teknologi og læring

Hjartåker, Ingunn

ingunn@bergenbibliotek.no
Loddefjord bibliotek

Holden, Cathrine

cathrineh@bergenbibliotek.no
Bjørgvin fengsel

Hovda, Leikny

leiknyh@bergenbibliotek.no
Hovedbiblioteket

Haaland, Lise

Lokalhistorie
liseh@bergenbibliotek.no
55 56 85 70/72
Hovedbiblioteket, Kultur og fakta

Iden, Anders

anders@bergenbibliotek.no
Fana bibliotek

Indergaard, Leikny Haga

Biblioteksjef
leikny@bergenbibliotek.no
55 56 85 01
Ledelsen

Johannesen, Kjersti

kjerstij@bergenbibliotek.no
Administrasjon og fellestjenester

Johansen, Pia Møller

pia@bergenbibliotek.no
Fana bibliotek og Landås bibliotek

Jørgensen, Lasse

lassej@bergenbibliotek.no
Oasen bibliotek

Karlsen, Nina

Katalogansvarlig
ninak@bergenbibliotek.no
55 56 85 79
Administrasjon og fellestjenester

Knutsen, Tone

Renhold
tonek@bergenbibliotek.no
Administrasjon og fellestjenester

Kolbrek, Janette Karin

janettek@bergenbibliotek.no
Åsane bibliotek

Kristiansen, Mathias M.

Åsane bibliotek

Kuldberg, Kristi

kristi@bergenbibliotek.no
Loddefjord bibliotek

Landsvik, Rune

rune@bergenbibliotek.no
Hovedbiblioteket, Kultur og fakta

Larsen, Liv Oddrun

liv@bergenbibliotek.no
Landås bibliotek
Permisjon

Legreid, Håvard

havard@bergenbibliotek.no
Hovedbiblioteket, Program

Ljustvedt, Tove Karin

tovekl@bergenbibliotek.no
Oasen og Loddefjord bibliotek

Lopes, Nágila

nagila@bergenbibliotek.no
Hovedbiblioteket, Kultur og fakta

Lunde, Bjørg Karin

bklunde@bergenbibliotek.no
Åsane bibliotek

Løberg, Merete Greve

Avd. leder
merete@bergenbibliotek.no
55 56 29 06
Loddefjord bibliotek

Madsen, Helene

helene@bergenbibliotek.no
Loddefjord bibliotek 

Mestad, Kari

karim@bergenbibliotek.no
55 56 85 56
Hovedbiblioteket, Teknologi og læring

Moe, Kristin Camilla Tidemann

kristinm@bergenbibliotek.no
Hovedbiblioteket, Kultur og fakta

Myklebust, Tor

tormy@bergenbibliotek.no
Fana bibliotek

Myklestad, Randi

randim@bergenbibliotek.no
Åsane bibliotek

Myrbråten, Charlotte

challa@bergenbibliotek.no
55 56 85 97
Hovedbiblioteket, Program

 

Myren, Solveig

solveigm@bergenbibliotek.no
Hovedbiblioteket, Kultur og fakta

Ngo, Don Hoang

donhoang@bergenbibliotek.no
Åsane bibliotek

Ness, Arild

Nettredaktør
arildn@bergenbibliotek.no
Hovedbiblioteket, Teknologi og læring og Loddefjord bibliotek

Nygård, Christine

cristine@bergenbibliotek.no
Administrasjon og fellestjenester

Nødtvedt, Erlend O.

erlend@bergenbibliotek.no
Hovedbiblioteket, Program

Olszeth, Lene

leneo@bergenbibliotek.no
Hovedbiblioteket / Landås bibliotek

Persen, Ørjan

Innkjøpsansvarlig
orjan@bergenbibliotek.no
55 56 85 74
Hovedbiblioteket, Teknologi og læring

Poltakova, Jay G.

jaypol@bergenbibliotek.no
Hovedbiblioteket, Teknologi og læring

Randmo, Eli

Ass. leder
eli@bergenbibliotek.no
Hovedbiblioteket, Kultur og fakta

Rasmussen, Margrete

Spesialrådgiver
margrete@bergenbibliotek.no
55 56 85 65
Ledelsen/Program

Rørnes, Ragnar

ragnar@bergenbibliotek.no
Hovedbiblioteket, Teknologi og læring

Røyneland, Siv

sivr@bergenbibliotek.no
Hovedbiblioteket, Kultur og fakta
Permisjon

Singdahlsen, Nina

ninas@bergenbibliotek.no
Oasen bibliotek

Skotvoll, Marit

marit@bergenbibliotek.no
55 56 85 52
Administrasjon og fellestjenester

Strand, Janne

janne@bergenbibliotek.no
Hovedbiblioteket, Kultur og fakta

Steinskog, Signe Lill

signe@bergenbibliotek.no
Oasen bibliotek

Steiro, Linn

linnst@bergenbibliotek.no
Hovedbiblioteket, Kultur og fakta

Sæle, Åshild

Avd. leder
aashild@bergenbibliotek.no
53 03 87 96
Landås bibliotek

Sæther, Ragnhild

ragnhild@bergenbibliotek.no
Hovedbiblioteket, Kultur og fakta

Taule, Solfrid

solfrid@bergenbibliotek.no
Hovedbiblioteket, Kultur og fakta

Veidung, Frode

IT
frodev@bergenbibliotek.no
55 56 85 56
Hovedbiblioteket, Teknologi og læring

Vevang, Edith Irene

edith@bergenbibliotek.no
Administrasjon og fellestjenester

Vikingstad, Karen

Permisjon
karen@bergenbibliotek.no
Hovedbiblioteket, Kultur og fakta

Vold, Per

per@bergenbibliotek.no
Hovedbiblioteket, Teknologi og læring

Wang-Andersen, Anne

annewa@bergenbibliotek.no
Fana bibliotek

Wang-Andersen, Mina

Fana bibliotek

Wiggen, Marie F.

marie@bergenbibliotek.no
Åsane bibliotek

Wyller, Elisabeth Skråmestø

elisabeth@bergenbibliotek.no
Loddefjord bibliotek / Hovedbiblioteket

Ytre-Arne, Ingrid

ingridy@bergenbibliotek.no
Hovedbiblioteket, Kultur og fakta